Kilpailukutsu   Kilpailuohjeet   Ilmoittautuminen   Lähtöluettelot   Tulokset   Väliajat



KLL:n Varsinais-Suomen Piirinmestaruuskilpailut Teijolla 7.5 LÄHTÖLUETTELO

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

H10RR



   1    11.01         0    45836 Kerkola Teemu            Salo
   2    11.03         0   122171 Fingerroos Casper        Paimio
   3    11.05         0    43741 Kinnala Kalle            Kaarina
   4    11.07         0   148688 Haanpää Klaus            Paimio
   5    11.09         0   130136 Siivonen Aapo            Uusikaupun
   6    11.11         0   143532 Rousku Samuli            Masku
   7    11.13         0   122169 Fingerroos Sebastian     Paimio
  59    11.25         0    90812 Jaatinen Severi          Muurla

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D10RR



   8    11.15         0   140028 Huhtala Julia            Pöytyä
   9    11.17         0    45866 Yliluikki Hilda          Somero
  10    11.19         0   114497 Roos Renja               Halikko
  11    11.21         0    75758 Valtonen Essi            Nousiainen
  12    11.23         0   146510 Laurila Matilda          Somero

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

H11TR



  13    11.00         0   118823 Kinnala Ville            Kaarina
  14    11.02         0   411867 Piironen Konsta          Lieto
  15    11.04         0   148625 Rontu Niklas             Salo

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D11TR



  16    11.06         0   212656 Sinkkonen Janina         Lieto
  17    11.08         0   119960 Rantanen Essi            Mynämäki
  18    11.10         0    44706 Eskola Iris              Uusikaupun

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

H12



  19    11.09         0   114644 Ruohola Akseli           Lieto
  20    11.11         0   113418 Kujansuu Joni            Lieto
  21    11.13         0   138025 Laaksonen Arttu          Salo
  22    11.15         0   119886 Lapila Eero              Lieto

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D12



  23    11.01         0   114387 Reiman Aino              Salo
  24    11.03         0   120386 Huhtala Linda            Pöytyä
  25    11.05         0    93084 Juva Jonna               Muurla
  26    11.07         0    57383 Rontu Nella              Salo

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

H13



  27    11.05         0   111355 Ruusuvuori Roope         Uusikaupun
  28    11.07         0   130135 Siivonen Eero            Uusikaupun

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D13



  29    11.00         0   123454 Romu Sanni               Somero
  30    11.02         0   138985 Kaartinen Selja          Perniö
  31    11.04         0   110944 Kinnala Venla            Kaarina
  32    11.06         0    75759 Valtonen Anni            Nousiainen
  33    11.08         0   122170 Fingerroos Camilla       Paimio
  34    11.10         0   411552 Yliluikki Henna          Somero
  35    11.12         0   118143 Merta Elisa              Loimaa

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

H14



  36    11.26         0   132397 Lindberg Mikko           Somero
  37    11.28         0   117860 Ruohola Aaro             Lieto
  38    11.30         0   125882 Vaittinen Simo           Somero

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D14



  39    11.01         0   148630 Reponen Niina            Paimio
  40    11.03         0   114547 Sainio Paula             Halikko

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

H15



  41    11.13         0   114736 Martelius Jasper         Mynämäki
  42    11.15         0    90818 Juva Joni                Salo
  43    11.17         0   483291 Nivola Ville             Uusikaupun

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D15



  44    11.14         0    90286 Emaldynova Lilia         Salo
  45    11.16         0    58913 Jaakkola Mirella         Lieto
  46    11.18         0   120557 Rantanen Emilia          Mynämäki
  47    11.20         0   138375 Sinkkonen Annika         Lieto
  48    11.22         0   111945 Ruusuvuori Reea          Uusikaupun
  49    11.24         0    99789 Reiman Anni              Salo

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

H16



  50    11.04         0   145928 Nissi Juho               Halikko
  51    11.06         0   114572 Dahl Juho                Lieto
  52    11.08         0    93387 Raula Mikko              Uusikaupun
  53    11.10         0    79773 Koskela Jani             Halikko
  54    11.12         0   122563 Lindqvist Samuel         Lieto

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D16



  55    11.09         0   128011 Hakala Essi              Lieto
  56    11.11         0    88610 Kujansuu Ida             Lieto

H10RR D10RR H11TR D11TR H12 D12 H13 D13 H14 D14 H15 D15 H16 D16 D17

D17



  57    11.00         0   142220 Gustafsson Essi          Perniö
  58    11.02         0   485566 Kivelä Sanni             Halikko